ReferencieČo o nás hovoria naši klienti

Pre náš závod, ktorý je orientovaný na automobilový priemysel, je spoločnosť 3PACK GROUP a.s. plnohodnotným dodávateľom, ktorý dokáže včas a flexibilne reagovať na naše rýchlo meniace sa požiadavky. Počas dlhoročnej spolupráce si u nás firma vybudovala dobré meno v oblasti systémových dodávok obalových materiálov.

- Daniel Mancovič, Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.

3PACK je od začiatku neoddeliteľnou súčasťou nášho podnikania a vždy sme boli s jeho výkonom maximálne spokojní. Robia vynikajúcu prácu, dodávajú načas, sú vždy presní a ochotní pomôcť. 3PACK ponúka vysoko kvalitné výrobky, precíznosť a nepretržitý tok materiálu. Určite odporúčame ich služby.

- Material Planning Team, Schindler Dunajská Streda a.s.

Naša spoločnosť s 3PACK spolupracuje od roku 2016. Počas týchto (takmer 4) rokov veľmi dobrej spolupráce neexistovali žiadne zásadné problémy, ktoré by negatívne ovplyvnili našu spoluprácu. Na základe mojich skúseností by som uviedol, že silné stránky spoločnosti 3PACK sú: rýchla reakčná doba, kvalita doručovacej služby, ceny a platobné podmienky.

- Ing. Radovan Kele, Matador Automotive Vráble a.s.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Používaním stránok prevádzkovaných © 2022 3PACK group a.s. súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasím Viac info