Kontaktujte nás

Súhlasím, aby 3PACK group, a.s., so sídlom Kopčianska 92, 852 03 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 36 843 555, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č. 27494253/B („spoločnosť“ alebo „3PACK“) získaval a spracúval moje osobné údaje uvedené v tomto elektronickom formulári vrátane jeho príloh, na účely a po dobu nevyhnutnú na evidenciu a vybavenie mojej požiadavky, pričom súhlasím, aby ma 3PACK za týmto účelom kontaktoval najmä priamym telefonickým oslovením, prostredníctvom pošty, elektronickej pošty, SMS správou alebo automatickými volacími a komunikačnými systémami.

Vyhlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať elektronicky na adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., písomne na adrese sídla spoločnosti alebo osobne na adrese sídla spoločnosti. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania vychádzajúceho zo súhlasu pred jeho odvolaním.

Zároveň súhlasím, aby povinnosť 3PACK informovať ma o spracovaní osobných údajov prostredníctvom tretích strán, bola splnená aj ich zverejnením na webovom sídle spoločnosti. Potvrdzujem, že 3PACK ma informoval o podrobnostiach o spracúvaní osobných údajov vrátane poučenia o právach dotknutej osoby prostredníctvom svojho webového sídla www.3pack.sk.

* Povinný údaj

Kontakt Radi zodpovieme vaše otázky

SEKRETARIÁT

email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Office/Korešpondenčná adresa

3PACK group a.s.Vietnamská 53
821 04 Bratislava
Slovenská Republika

Sídlo spoločnosti/Fakturačná adresa

3PACK group a.s.Kopčianska 92
852 03 Bratislava
Slovenská Republika

Mapa Kde nás nájdete?

Expedičné centrá na SK Výrobné závody

Používaním stránok prevádzkovaných © 2022 3PACK group a.s. súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasím Viac info